Науковці розповіли, що станеться з людьми, які потраплять на Марс
02 фев, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 797 Переглядів

Науковці розповіли, що станеться з людьми, які потраплять на Марс

Дослідники виявили, що тривалий політ на Марс може негативно вплинути на мозок людини. Це відкриття ставить нові виклики перед місіями з освоєння Червоної планети.

Вчені з’ясували, що тривала ізоляція та відсутність звичного мікробіому на Марсі можуть призвести до змін у мозковій діяльності.Це пов’язано з тим, що мікробіом людини, який формується в земних умовах, відіграє важливу роль у підтримці здоров’я та функціонування мозку. На Марсі ці умови кардинально відрізняються, що може викликати стрес та інші негативні наслідки для психічного здоров’я астронавтів.

Для вирішення цієї проблеми дослідники пропонують використовувати спеціально розроблені мікробіомні добавки. Вони містять корисні мікроорганізми, які можуть допомогти підтримувати здоров’я мозку в умовах тривалої ізоляції та відсутності земного мікробіому.

За словами науковців, відкриття має важливе значення для планування майбутніх космічних місій на Марс. Воно допомагає краще зрозуміти ризики, пов’язані з тривалим перебуванням людини в космосі, та розробити ефективні способи їх мінімізації.

Нагадаємо — вчені NASA розробили новий метод очищення марсіанського водяного льоду, щоб зробити воду на планеті придатною для пиття. Це важливо для майбутніх місій на Марс, переконані науковці.

Читайте також: У США студент випадково відкрив новий вид динозаврів, коли робив навчальний проєкт

NASA пропонує використовувати генетично модифіковані бактерії для очищення води. Ці бактерії зможуть перетворювати перхлорати на кисень та хлорид. Для цього вчені планують взяти ключові гени бактерій Bacillus subtilis і створити новий штам, який можна буде відправити на Марс.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: noworries.news

Вчені з’ясували, як музика впливає на мозок
Наука

Вчені з’ясували, як музика впливає на мозок

Дослідження, опубліковане в International Journal of Geriatric Psychiatry. виявило потенційні...

Вчені розповіли, як провести відпустку з користю здоров'ю
Наука

Вчені розповіли, як провести відпустку з користю

З приходом весни більшість із нас стикається з непереборним бажанням вирушити у відпустку —...

На Марсі виявили нову структуру
Наука

На Марсі виявили нову структуру

Американські вчені представили нове дослідження, у якому використовували дані спостережень...

Авторизация