Як перевірити, що ваш телефон не прослуховують: декілька надійних методів
06 сен, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 78 Переглядів

Як перевірити, що ваш телефон не прослуховують: декілька надійних методів

Аби легко перевірити, що ваш телефон не прослуховується, достатньо набрати комбінацію цифр і знаків.

На сьогодні смартфон для кожного з нас – звична річ, без якої не можна обійтися. Бо там міститься наше повсякдення: контакти, дані, робоча інформація тощо. Тому дуже важливо дбати про безпеку свого пристрою, щоб не турбуватися, що ваші дані «перетікають» до рук третіх осіб, оскільки разом зі стрімким розвитком технологій зросла тема прослуховування телефонів з метою шахрайства. Як перевірити, що ваш телефон не прослуховується – читайте далі.Як дізнатися, чи є «прослушка» на телефоні

Щоб зрозуміти, що ви «на гачку» і ваш телефон хтось прослуховує, потрібно звернути увагу на декілька ознак.

Телефон швидко розряджається. Якщо батарея почала швидко сідати, це може бути ознакою того, що є встановлена програма, яка працює у фоновому режимі та відслідковує ваш телефон.
Є перешкоди під час телефонних розмов. Різноманітні сторонні звуки, відлуння чи клацання можуть свідчити про те, що телефон прослуховується і ваші розмови записуються.
Стрімке збільшення споживання даних. Якщо відслідковується аномальний стрибок передавання даних у мережі, найімовірніше, якась прихована програма чи додаток можуть відправляти вашу особисту інформацію третім особам.

Які комбінації ввести, щоб перевірити, чи прослуховується телефон

Якщо набрати в телефоні певну комбінацію цифр і символів, то можна вберегти свій смартфон від прослуховування та скинути налаштовані шпигунські програми.

*#21# – за допомогою цієї комбінації можна дізнатися, чи не переадресовуються ваші дзвінки й повідомлення. Якщо така програма відстеження підключена до вашого телефону, то на екрані вашого пристрою з’явиться телефонний номер, на який іде вся інформація.
#62# – ця комбінація покаже вам, на який номер телефону йдуть перенаправлені виклики й повідомлення, якщо вам не змогли зателефонувати. Ваш мобільний оператор також встановлює таку програму за замовчуванням – це голосова пошта.
*#002# – це універсальна комбінація цифр і знаків, яка знімає всі несанкціоновані програми для прослуховування вашого телефону.

Читайте також: Як перевірити і заборонити доступ застосунків до Google-акаунту: інструкція

*#06# – якщо ви наберете цей код, вам стане відомий міжнародний ідентифікатор мобільного коду (IMEI) вашого пристрою. Це номер вашого телефону, за яким ви зможете його знайти, якщо апарат викрадуть чи ви його загубите. Свій телефон можна буде знайти навіть з іншою сім-карткою.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: novosti24.kyiv.ua

Як перевірити і заборонити доступ застосунків до Google-акаунту: інструкція
Техно

Як перевірити і заборонити доступ застосунків до

У Держспецзв’язку дали поради, як захистити свої дані у смартфоні та в Інтернеті....

Як зарядити телефон без електрики та чого робити не можна
Техно

Як зарядити телефон без електрики та чого робити

Унаслідок терористичних ракетних атак росіян по енергосистемі України час від часу виникають...

В Британии выпустят крошечный мобильный телефон
Техно

В Британии выпустят крошечный мобильный телефон

Британская компания намерена выпустить крошечный мобильный телефон Zanco Tiny T1....

Авторизация