Чому не можна користуватися смартфоном, якщо розбилося скло
Виявляється, є причини.
Чому не можна користуватися смартфоном, якщо розбилося скло. Виявляється, є причини.
Навіть найпросунутіші та найкрутіші смартфони не застраховані від падінь, в результаті яких може тріснути скло дисплея, інформує Ukr.Media.
Трохи погорювавши, багато громадян все ж таки продовжують користуватися таким телефоном. Однак так чинити не варто. Вже хоча б через те, що це може бути небезпечно для вашого здоров'я.
Здоров'я
Насамперед при тріснутому склі екрана ви ризикуєте порізатися, причому в рану на пальці можуть потрапити мікроскопічні уламки, що важко видаляються.
У цьому випадку є велика ймовірність того, що поріз загоюватиметься тривалий час, що загрожує нагноєнням.
Тріщини на розбитому склі шкідливі і для очей, оскільки при читанні з екрана на такому телефоні збільшується навантаження на зір, з'являються втома та різь в очах.
Вихід з ладу
Смартфон з розбитим екраном може вийти з ладу будь-якої миті, не виключено, в найбільш невідповідний для вас.
Наприклад, можна залишитися без зв'язку за межами міста, де немає іншого телефону чи комп'ютера.
Можна не встигнути вчасно відповісти на важливий дзвінок по роботі або негайно зв'язатися з кимось, не відповісти клієнтам тощо. Таких ситуацій безліч.
Пил і волога
Навіть якщо після удару залишилися цілими акумулятор із процесором, то через тріщини на екрані вода і пил почнуть проникати в корпус.
На жаль, багато користувачів знають не з чуток, що смартфон, витягнутий з ванни, або навіть той, який побував під дощем, може швидко вийти з ладу.
Читайте також: Чому смартфони Samsung такі надійні та потужні?
Пил також небезпечний — накопичившись у великій кількості, він може заподіяти незворотні пошкодження гаджета.