Телефон слідкує за вами за замовчуванням: як вимкнути шпигунські налаштування
02 дек, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 310 Переглядів

Телефон слідкує за вами за замовчуванням: як вимкнути шпигунські налаштування

Мобільний телефон сьогодні "знає" про свого власника дуже багато й може стати інструментом для тих, хто хоче отримати цю інформацію.

Шахраї можуть робити це не тільки через прослуховування телефону, але й через програми — будь-який андроїд-смартфон за замовчуванням прослуховує користувача і передає інформацію третім особам. Крім очевидних ризиків, це також створює навантаження на всю систему та знижує продуктивність телефону.Google використовує низку технологій для стеження за користувачами Android. Одна з них називається "активне навчання" і дає можливість Google аналізувати голос, записаний з мікрофона, покращувати якість розпізнавання мови та персоналізувати рекламу.

Друга технологія називається "профілювання". Вона дозволяє Google збирати інформацію про вашу активність у мережі й по телефону та показувати більш релевантну рекламу.

Як вимкнути шпигунські налаштування Android

1. Налаштування Google

Потрібно відкрити програму "Налаштування" та перейти до розділу "Google". Торкнувшись трьох точок у верхньому правому куті, потрібно вибрати розділ "Використання та діагностика", а потім увімкнути "Відстеження активності". Це заборонить Google надсилати інформацію про використання телефону.

2. Налаштування клавіатури

У меню "Налаштування" потрібно перейти в розділ "Мова та введення" і вибрати клавіатуру, що використовується. Далі торкніться трьох точок у правому верхньому куті та виберіть пункт "Параметри". Там потрібно зняти прапорці з пунктів "Надсилати статистику", "Персоналізувати для вас" та "Поліпшити для всіх". Після цього Google Keyboard не зможе надсилати вам інформацію про те, що ви вводите.

3. Налаштування перетворення тексту на мову

У "Налаштуваннях" потрібно перейти до розділу "Мова та введення" і вибрати "Перетворення тексту на мову". Далі – натиснути три точки у верхньому правому кутку та вибрати "Налаштування".

Там вимкнути "Анонімний звіт про перетворення тексту на мову". Це заборонить Google надсилати інформацію про вашу мову на мікрофон. Після вимкнення шпигунських установок потрібно перезавантажити пристрій, щоб нові налаштування запрацювали.

Після відключення шпигунських налаштувань ризик попадання вашої особистої інформації до чужих рук значно знизиться. Крім того, телефон працюватиме швидше та довше триматиме заряд.

Читайте також: Huawei випустила версію флагмана Mate 60 Pro з квантовим захистом даних

Однак вимкнення цих параметрів може вплинути на деякі функції телефону. Зокрема, може зникнути персональна реклама чи рекомендації.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: internetua.com

Три функції, які швидко розряджають смартфон: вимкніть їх, вони не найважливіші
Техно

Три функції, які швидко розряджають смартфон:

Телефон працюватиме дуже довго....

Як перевірити, що ваш телефон не прослуховують: декілька надійних методів
Техно

Як перевірити, що ваш телефон не прослуховують:

Аби легко перевірити, що ваш телефон не прослуховується, достатньо набрати комбінацію цифр і знаків....

Як правильно видаляти файли з телефону, аби ворог їх не відновив
Техно

Як правильно видаляти файли з телефону, аби ворог

У Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації нагадали, як правильно видаляти...

Авторизация