Армія РФ готується до відступу під Херсоном
19 сен, 2022 0 КОМЕНТАРІЇВ 539 Переглядів

Армія РФ готується до відступу під Херсоном

Військові РФ у західній частині Херсонської області намагаються відступити на більш захищені позиції під час контрольованого відходу, щоб уникнути хаотичного відступу, характерного для падіння оборони під Харковом.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Зазначається, що кілька підрозділів РФ впали на деяких ділянках російської лінії фронту, дозволивши українцям просунутися вперед у Херсонській області.

На думку військових аналітиків, найближчими тижнями українські сили, ймовірно, повернуть собі якщо не всю західну частину Херсонської області, то щонайменше її більшу частину, якщо продовжать блокувати російські наземні лінії зв'язку і продовжуватимуть свій наступ.

Також повідомляється, що минулого тижня всім підрозділам, дислокованим на Донбасі, російське командування наказало "не відступати", вимагаючи утримувати позиції, незважаючи на те, яким буде розвиток ситуації.

Як заявляють в ISW, такий наказ говорить про те, що РФ припускає, що у Донецькій області може бути швидкий контрнаступ ЗСУ, а також не довіряє бойовим можливостям своїх підрозділів на цьому напрямку.

Зазначається, що президент РФ Володимир Путін, схоже, чимдалі більше покладається на нерегулярні, погано навчені добровольчі і проксі-підрозділи, а не робить спробу відновити пошкоджені чи знищені звичайні підрозділи російських сухопутних військ.Війська РФ зазнали величезних втрат у живій силі і техніці у боях за Схід України, і надто – під час українського контрнаступу на Харків. Є припущення, що майже повністю було знищено кілька російських бронетанкових і механізованих підрозділів.

Читайте також: Стало відомо, якою буде у Києві зима 2022-2023

Українські сили продовжують зміцнювати позиції на східному березі річки Оскіл на Харківщині, незважаючи на спроби Росії їх стримати.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: korrespondent.net

ЗСУ зруйнували мости через Дніпро і перекрили рф постачання на Херсонщину
В УкраЇні

ЗСУ зруйнували мости через Дніпро і перекрили рф

Збройні сили України зруйнували наземні шляхи сполучення, що у разі неможливості їхнього...

ЗСУ знищили командно-спостережний пункт і склади з боєприпасами ЗС РФ на півдні
В УкраЇні

ЗСУ знищили командно-спостережний пункт і склади

За останню добу ракетно-артилерійські підрозділи збройних сил України знищили командно-наглядовий...

Україна виграла битву за Харків
В УкраЇні / Топ новини

Україна виграла битву за Харків

Українська армія виграла битву за Харків, змусивши російські війська відступити....

Авторизация