Вчені виявили, що потрібно зробити перед сексом, щоб отримати більше задоволення
18 окт, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 317 Переглядів

Вчені виявили, що потрібно зробити перед сексом, щоб отримати більше задоволення

Вони провели дослідження сканування мозку.

Дослідники з норвезького університету Осло виявили, що потрібно зробити перед сексом, щоб отримати більше задоволення. Як виявилося, необхідно спершу поїсти.Про це пише nypost.com.

Науковці виявили, що "м'які ласки" не приносять задоволення, якщо ви голодні.

Команда опублікувала свої висновки в академічному журналі "Психофізіологія" після проведення експериментів на 67 норвезьких добровольцях обох статей.

"Приємність дотику була вищою після їжі, ніж без неї, а активація мозку після їжі була вищою, ніж без неї", - сказали вчені.

Згодом вони заявили, що грелін, гормон кишківника, який стимулює харчову мотивацію та збільшує споживання їжі, нерозривно пов'язаний із рівнем задоволення.

Для проведення експерименту учасникам потрібно було обережно торкатися гомілок протягом двох окремих днів — одного, коли вони їли, та в інший, коли вони не їли.

Першого дня добровольці прибули на експеримент о 15:00, поголодувавши шість годин. Згодом їм давали рідку їжу та банан, а потім пестили праву гомілку з різною швидкістю. У той же час їхній мозок сканували за допомогою сканера фМРТ. Після цього їх попросили оцінити, наскільки приємними були дотики.

На другий день учасникам потрібно голодувати протягом шести годин, і після прибуття для завершення експерименту їм не давали жодної їжі. Без сумніву, відчуваючи голод, їм ще раз гладили гомілки та сканували мозок.

На другий день сканування виявило більш високий рівень греліну (гормону голоду). Не дивно, що добровольці також повідомили про нижчий рівень задоволення.

"Усі швидкості дотиків були оцінені як менш приємні, коли учасники не їли", - сказали дослідники. "Це може бути пов'язане з тим, що учасники могли відволікатися інтероцептивними почуттями, пов'язаними з голодом, спричиненими порожнім шлунком. Грелін може сприяти зниженню цінності соціальних стимулів, які сприяють пошуку їжі замість зосередження на задоволенні. Наші результати показують, що крім своєї встановленої ролі гормону, що стимулює апетит, грелін також бере участь у присвоєнні цінності соціальним винагородам, таким як дотику".

Однак, можливо, було б нерозумно їсти занадто багато, перш ніж займатися сексом: один лікар сказав, що слід почекати як мінімум 60 хвилин після приймання їжі.

"Будь-який менший час може призвести до того, що більша частина їжі все ще залишиться у вашому животі", - сказав доктор Валері Антуан Гюстав.

Читайте також: Чи потрібно засмагати, щоб отримати більше вітаміну D

Експерт додав, що "високоферментовані вуглеводи, такі як молочні продукти, хліб та фрукти, такі як яблука та вишня, можуть спричинити збільшення газів та здуття живота", тому вам також слід уникати таких продуктів задовго до сексу.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: tsn.ua

Переведення годинника дійсно порушує сон, але зовсім не так, як ми думали
Здоров'я та краса

Переведення годинника дійсно порушує сон, але

Десятиліттями вчені сперечаються про те, чи доцільно переводити стрілки годинника туди й назад під...

Вчені виявили сорт хмелю, пиво з якого знижує ризик розвитку Альцгеймера
Здоров'я та краса

Вчені виявили сорт хмелю, пиво з якого знижує

Результати досліджень італійських вчених із Університету Мілано-Бікокка довели корисність пива для...

Виноград сприяє збільшенню мікробіому і зниженню холестерину
Здоров'я та краса

Виноград сприяє збільшенню мікробіому і зниженню

Команда дослідників з Медичної школи Девіда Геффена Каліфорнійського університету знайшла докази...

Авторизация