7 натуральних продуктів для розрідження крові і зменшення небезпеки утворення тромбів
13 ноя, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 327 Переглядів

7 натуральних продуктів для розрідження крові і зменшення небезпеки утворення тромбів

Є певні продукти, вживання яких може покращувати кровообіг і запобігати багатьом серцевим захворюванням. Зокрема, існують продукти, що розріджують кров і зменшують кількість її згустків, що загрожують тромбами.

Бувають випадки, коли в деяких стратегічно важливих частинах тіла, таких як серце, легені або мозок, утворюються згустки крові. Якщо їх вчасно не лікувати, вони можуть викликати дуже серйозні ускладнення для здоров’я.Якщо такий згусток раптом виявиться перешкодою для потоку крові до важливих органів, таких як серце, легені або мозок, це може привести до інсульту.

Такі продукти, на думку вчених, відносяться до натуральних розріджувачів крові: їх вживання служить профілактикою утворення згустків крові та інсульту.

Імбир. Його здатність знижувати в’язкість крові добре відома. В імбирі міститься специфічна речовина гінгерол, яка в поєднанні з жирними кислотами Омега-3 і Омега-6, виробляє спеціальні ферменти, які не дають злипатися тромбоцитам.

Гінгерол розчиняє вже наявні холестеринові нарости і запобігає їх утворенню, роблячи кров більш рідкою. Вживаний імбир знижує рівень “поганого” холестерину в судинах і підсилює в них потік крові, допомагаючи її доступу до всіх органів.

Каєнський перець. Є одним з найпотужніших натуральних розріджувачів крові. Додавання каєнського перцю в щоденний раціон допомагає знизити кров’яний тиск і поліпшити кровообіг. Ці ефекти перцю забезпечуються речовинами саліцилатами, які містяться в ньому у великій кількості.

Продукти з високим вмістом омега-3. Омега-3 кислоти покращують потік крові і нормалізують артеріальний тиск, підвищують рівень «хорошого» холестерину ЛПВЩ (ліпопротеїди високої щільності), зміцнюють і роблять еластичними стінки судин.

Крім того, омега-3 знижують концентрацію гомоцистеїну – амінокислоти, яка при накопиченні в організмі починає пошкоджувати внутрішні стінки артерій, сприяючи формуванню тромбів.

З цієї причини в раціон харчування слід включити жирну рибу, горіхи, рослинні масла, насіння льону.

Часник. Потужний антиоксидант, має протизапальну дію. Властивість часнику розріджувати кров настільки істотна, що вживати цей овоч забороняється при прийомі лікарських препаратів – антикоагулянтів.

Червоне вино. Багато наукових експертів і дієтологів вважають, що випиваючи келих червоного вина в день, можна запобігти серцевим захворюванням і інсульту.

Один з ефектів червоного вина полягає в тому, що воно допомагає розріджувати кров і уникнути закупорки артерій. Водночас експерти підкреслюють: вживати потрібно не більше стандартного келиха вина на день.

Кориця. Ця пряність – потужний антикоагулянт: щоденне вживання кориці знижує кров’яний тиск і зменшує запальні стани, захищає від інсульту. Головне: не зловживати корицею, оскільки в надмірній кількості вона може нашкодити печінці.

Червонокачанна капуста. В сутності, для судин корисна будь-яка капуста, включаючи квашену, але червонокачанна капуста відрізняється дуже високим вмістом важливих для них речовин – калію, вітамінів С і групи B. Її вживання покращує якість крові, перешкоджає утворенню тромбів.

Читайте також: Названо кращий фрукт для зменшення вісцерального жиру на животі

Лікарі констатують, що при густій крові слід не тільки вживати їжу корисні продукти. Підхід до харчування необхідно переглядати в цілому. Слід обмежувати солодощі, випічку, все жирне і гостре, вживати більше овочів і фруктів, а також пити більше чистої негазованої води.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: newsyou.info

Гематолог назвала ознаки згущення крові у людей похилого віку
Здоров'я та краса

Гематолог назвала ознаки згущення крові у людей

Лікар-гематолог перерахувала симптоми, які можуть вказувати на густу кров у людей похилого віку....

Два типи болю в нозі можуть вказувати на формування небезпечного тромбу
Здоров'я та краса

Два типи болю в нозі можуть вказувати на

Деякі симптоми, що відчуваються в ногах, можуть передувати небезпечним ускладненням, таким як тромб...

Чіпси викликають атеросклероз, який призводить до утворення смертельних тромбів
Здоров'я та краса

Чіпси викликають атеросклероз, який призводить до

Якщо ви переборщите зі смаженими ласощами, це може завдати шкоди вашим артеріям, тим самим...

Авторизация