Популярні вітаміни виявилися шкідливими для здоров’я
03 май, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 406 Переглядів

Популярні вітаміни виявилися шкідливими для здоров’я

Сьогодні фармринок пропонує великий вибір різних вітамінів і харчових добавок, проте далеко не всі з них корисні і безпечні. Деякі вітаміни можуть бути нешкідливими “пустушками”, але інші здатні погіршити проблеми зі здоров’ям.

Смачною альтернативою звичним добавкам у формі таблеток є жувальні вітаміни. Спочатку вони були створені для дітей, але тепер їх із задоволенням приймають і дорослі.Найчастіше їх роблять з желатину, але сучасні варіанти також можуть містити інші інгредієнти, наприклад, бджолиний віск, камедь акації і кокосове масло.

Щоб забезпечити їм солодкий смак, виробники додають сироп глюкози або цукрові спирти, такі як сорбіт. Основним мінусом таких добавок вважається відсутність в складі певних мінералів, в тому числі заліза.

Речовина особливо важливо для вегетаріанців і літніх людей, у яких підвищений ризик серцево-судинних захворювань.

Крім цього, такі вітаміни містять велику кількість цукру – від 3 до 8 грамів. Це, в свою чергу, може викликати стрибки рівня глюкози в крові, що небезпечно для людей з діабетом.

Крім того, вміст в їх складі поживних речовин може бути незбалансованим. Як пояснили фахівці, це пов’язано з тим, що такі вітаміни складніше виробляти, ніж таблетки, тому включити в них потрібну кількість кожного вітаміну і мінералу важко.

Читайте також: Вчені з’ясовували, чому ми стали частіше страждати алергією на продукти харчування

Також варто враховувати, що жувальні вітаміни, як правило, втрачають свою ефективність швидше, ніж таблетки. Щоб компенсувати це, деякі виробники збільшують в них дози речовин, що може спровокувати проблеми зі здоров’ям, якщо вжити їх занадто багато.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: news24.in.ua

Як вітаміни та добавки можуть зруйнувати вашу печінку
Здоров'я та краса

Як вітаміни та добавки можуть зруйнувати вашу

БАДи (біологічно активні добавки) – речовини, які приймаються на додаток до основного раціону з...

Чи допомагають насправді вітаміни людям похилого віку
Здоров'я та краса
Які вітаміни можуть нашкодити вагітним жінкам
Здоров'я та краса

Які вітаміни можуть нашкодити вагітним жінкам

Багатьом жінкам рекомендують приймати полівітамінні комплекси. Але виявляється, їхня користь дуже...

Авторизация