Чому не виходить схуднути? 4 звички можуть уповільнювати метаболізм
20 июн, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 792 Переглядів

Чому не виходить схуднути? 4 звички можуть уповільнювати метаболізм

Хочете схуднути, відмовтеся від звичок, що уповільнюють метаболізм і перешкоджають витрачанню жиру.

Метаболізм (обмін речовин) – термін, який використовується для опису всіх процесів в клітинах, за допомогою яких організм отримує енергію з їжі. Частково його активність визначається спадковим фактором, у великій мірі вона залежить від правильного способу життя.Якщо ви намагаєтеся скинути зайві кілограми, але схуднути не виходить, це може бути пов’язано з чотирма звичками, що уповільнюють метаболізм, розповіли фахівці.

Ви намагаєтеся схуднути радикально. Відмова від багатьох груп продуктів, занадто значне урізання калорійності денного раціону може сповільнювати метаболізм, оскільки організм, який не отримує необхідні йому поживні речовини, починає утримувати запаси жиру замість того, щоб витрачати їх.

Ви занадто мало спите. Недолік сну негативно позначається на швидкості метаболічних процесів. Вчені розходяться в думках щодо точних причин. Деякі підозрюють, що метаболізм сповільнюється внаслідок дефіциту сну. Інші – що у мало сплячих людей просто менше енергії для руху, а недолік фізичних вправ, в свою чергу, впливає на обмін речовин.

Ви мало рухаєтеся. М’язи – найбільший орган обміну речовин. Фізичні навантаження особливо важливі для стимулювання спалювання енергії в м’язових клітинах, такого важливого для схуднення. Їх недолік гальмує даний процес.

Ви дозволяєте собі солодке в перервах між прийомами їжі. Коротколанцюгові або прості вуглеводи, які в основному містяться в солодощах і солодких напоях, особливо швидко підвищують рівень цукру в крові, що порушує обмін речовин.

Читайте також: Медики назвали симптоми хвороби печінки, що вимагають термінової госпіталізації

Солодке потрібно їсти разом з білком або жиром, але тим, хто мріє схуднути, від нього краще відмовитися або мінімізувати кількість і ніколи не вживати на голодний шлунок.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: lady.kyiv.ua

Чи можна прискорити ваш метаболізм
Здоров'я та краса

Чи можна прискорити ваш метаболізм

Метаболізм, або обмін речовин, є важливим процесом, завдяки якому організм отримує енергію з їжі та...

Як схуднути без дієт: названо топ-5 правил
Здоров'я та краса

Як схуднути без дієт: названо топ-5 правил

Ефективно скинути вагу без дієт, не зашкодивши при цьому здоров’ю, можна за допомогою дотримання 5...

Названі продукти, які найсильніше уповільнюють метаболізм
Здоров'я та краса

Названі продукти, які найсильніше уповільнюють

Метаболізм — це природний біохімічний процес, завдяки якому тіло перетворює спожиту їжу в енергію....

Авторизация