Путін не керуватиме Росією найближчим часом через стан здоров'я
07 окт, 2022 0 КОМЕНТАРІЇВ 344 Переглядів

Путін не керуватиме Росією найближчим часом через стан здоров'я

Російський президент Володимир Путін у найближчому майбутньому вже не керуватиме РФ через стан здоров'я.

Про це повідомляє The Mirror.

На підтвердження своїх слів журналісти наводять дані про те, що Путін близько 35 разів консультувався з онкологами, а у квітні він приймав ванни, наповнені кров'ю з рогів молодих оленів. Він кілька разів накульгував, з'являючись на публіці, зокрема під час нещодавньої поїздки до Ірану.

Близькі до Кремля джерела повідомили журналістам "Медузи", що в найближчому майбутньому Путін вже не виконуватиме обов'язків глави держави.

Колишній професор МДІМВ 62-річний Валерій Соловей в інтерв'ю російським журналістам сказав, що активність Путіна на посаді президента не означає, що він, як і раніше, здоровий. Експерт каже, що уявлення про те, що важкохвора людина не може працювати і подорожувати, не зовсім вірна, особливо при рівні комфорту, в якому живе голова Кремля та доступність усієї світової медицини.

"Сучасна терапія, спрямована на лікування онкологічних захворювань, знаходиться на такому рівні, що можна працювати буквально до останніх годин життя", — пояснив експерт.

Натомість, за твердженнями професора, здоров'я російського президента різко погіршується. Посилаючись на свої джерела у найближчому путінському оточенні, він каже, що всі рішення, які Путін ухвалював останнім часом — про масштабне вторгнення в Україну чи мобілізацію до РФ — це прямий наслідок стану здоров'я Путіна.

На що хворий Путін?

За непідтвердженими даними, у глави Кремля Володимира Путіна онкологічне захворювання, хвороба Паркінсона та шизоафективний розлад.Деякі джерела стверджують, що останнім часом онкологічне захворювання першої особи РФ прогресує, хоча донедавна його вдавалося стримувати. Нагадаємо, що, за твердженнями ЗМІ, Володимир Путін ухвалив рішення про ядерний удар.

Читайте також: Путінська еліта готує держпереворот, щоб не допустити ядерної війни

Тепер питання лише в тому, де, коли та як. На думку експертів, світ зараз ближчий до "ядерного апокаліпсиса", ніж під час Карибської кризи.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: focus.ua

Путінська еліта готує держпереворот, щоб не допустити ядерної війни
В світі

Путінська еліта готує держпереворот, щоб не

Журналісти пишуть, що якщо Путін вирішить застосувати ядерну зброю, від високопоставлених офіцерів,...

У ГУР розповіли про стан здоров'я Путіна
В світі

У ГУР розповіли про стан здоров'я Путіна

Президент РФ Володимир Путін хворий як морально, так і фізично....

Путін може загинути від рук найближчого оточення
В світі

Путін може загинути від рук найближчого оточення

Колишній оперативник Центрального розвідувального управління США (ЦРУ) заявив, життя російського...

Авторизация