ВМС США створюють групу MARCC для надання оперативної допомоги Україні
23 май, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 127 Переглядів

ВМС США створюють групу MARCC для надання оперативної допомоги Україні

Військово-морські сили США створюють нову організацію, метою якої є швидке розгортання морських засобів для ведення поточних та потенційних майбутніх бойових дій, зокрема в Україні та Тайвані, повідомляє Defence News.

Структура оперативного реагування MARCC отримуватиме термінові завдання від Міністерства оборони та працюватиме у всіх підрозділах ВМС та Корпусу морської піхоти, включаючи їх дослідні лабораторії, відділи закупівель, бойові підрозділи флоту та спонсорів, з метою швидкого пошуку та впровадження рішення.Джерело видання відзначило, що ВМС вже мають доступ до низки можливостей швидкого комплектування та швидкого введення в дію морських засобів, і ці інструменти успішно застосовувалися протягом 15 місяців з моменту повномасштабного вторгнення Росії до України.

"MARCC спочатку зосередиться на підтримці у надзвичайних ситуаціях в Україні та Тайвані і матиме властиву йому гнучкість, щоб адаптуватися до нових конфліктів або термінових вимог та завдань Міністерства оборони", — пояснило джерело Defence News.

Робота MARCC не буде обмежена якоюсь конкретною технологічною областю, тому ВМС вирішили створити гнучку команду, яка зможе залучати фахівців у міру необхідності, а не створювати офіс із великим штатом постійних співробітників, йдеться у публікації.

Читайте також: У Байдена зробили важливу заяву щодо винищувачів для України

У службовій записці про створення групи зазначається, що постійний виконавчий директор керуватиме і здійснюватиме всю діяльність групи, а також служитиме головним консультантом ВМС зі стратегій та відповідей на термінові завдання.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: focus.ua

У Британії заговорили про передачу Україні літаків, але є умова
В світі

У Британії заговорили про передачу Україні

У Лондоні не виключають передачу Україні винищувачів, але лише у разі відходу російських військ....

У розвідці Британії назвали пріоритетну мету політики Росії в Україні
В світі

У розвідці Британії назвали пріоритетну мету

Окупаційна влада заявила, що проведе референдум про приєднання Херсонської області до РФ до осені...

CNN: 9 травня Путін може офіційно оголосити війну
В світі

CNN: 9 травня Путін може офіційно оголосити війну

Президент Росії Володимир Путін може офіційно оголосити війну Україні вже 9 травня....

Авторизация