Названий спосіб очистити судини від надлишкового холестерину без ліків
21 янв, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 314 Переглядів

Названий спосіб очистити судини від надлишкового холестерину без ліків

Очистити судини від надлишкового холестерину природним чином, без використання ліків, ефективно допомагає раціон, насичений магнієм, – цей мінерал діє як природний статин, знижуючи рівень поганого холестерину (ЛПНЩ) та тригліцеридів у крові.

Надмірна концентрація «поганого» холестерину (ЛПНЩ) у судинах та крові збільшує ймовірність серцевого нападу, інсульту. Людина може бути схильна до ризику високого рівня холестерину ЛПНГ, якщо має зайву вагу, малорухливий. Також існує спадкова схильність до підвищеного вмісту холестерину протягом усього життя.

Для зниження рівня призначаються препарати-статини, проте їх застосування може давати побічні ефекти, серед яких неврологічні проблеми, пошкодження печінки, м’язів. Фахівцями названо спосіб очистити судини від небезпечного надлишку холестерину без ліків – він у тому, щоб підвищити вміст магнію у своєму харчуванні.

У дослідженні, проведеному Національною медичною бібліотекою, було проаналізовано вплив активного споживання магнію на концентрацію холестерину в плазмі, тригліцеридів та окислювальний стрес у щурів, хворих на діабет.

Вчені дійшли висновку, що «раціон, багатий на магній, може чинити кардіозахисну дію за рахунок зниження загального холестерину в плазмі, тригліцеридів, окислювального стресу та співвідношення холестерин/загальний холестерин, а також збільшувати рівень аскорбінової кислоти в крові» .Дослідники констатують, що магній служить кофактором у понад 300 ферментативних реакціях, зокрема відповідальних за регулювання артеріального тиску, глікемічний контроль. При нестачі магнію в організмі холестерин вироблятиметься надмірно, що викликає його накопичення в судинах, сприяє розвитку ішемічної хвороби серця. «Магній діє як натуральний статин, знижуючи надмірну кількість «поганого» холестерину та тригліцеридів, одночасно підвищуючи рівень «хорошого» холестерину. Щоб вироблявся холестерин, необхідний фермент HMG-CoA редуктазу. Магній регулює його виробництво, щоб підтримувати необхідну організму кількість холестерину.

Читайте такрж: Грип може скоротити людині тривалість життя


Також мінерал допомагає тілу ефективніше перетравлювати білки, жири, вуглеводи та запобігає експресії генів ожиріння». розповів кардіолог .скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: newsyou.info

Високий рівень холестерину сповільнює приплив крові до кишечника
Здоров'я та краса

Високий рівень холестерину сповільнює приплив

[center]Високий рівень холестерину описує поширену присутність жирових молекул у крові....

Високий холестерин: що їсти, щоб він був у нормі
Здоров'я та краса

Високий холестерин: що їсти, щоб він був у нормі

Від правильного харчування напряму залежить стан нашого здоров’я....

Виноград сприяє збільшенню мікробіому і зниженню холестерину
Здоров'я та краса

Виноград сприяє збільшенню мікробіому і зниженню

Команда дослідників з Медичної школи Девіда Геффена Каліфорнійського університету знайшла докази...

Авторизация