Лікар назвав найнебезпечніший для жінок тип жировідкладення на фігурі
23 янв, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 245 Переглядів

Лікар назвав найнебезпечніший для жінок тип жировідкладення на фігурі

Жировідкладення на фігурі жінок може відбуватися за чоловічим типом – при цьому скупчення жирової тканини концентруються в ділянці живота.

Подібний варіант повноти є найнебезпечнішим для жіночого здоров’я, попереджає лікар-дієтолог Олексій Ковальков. “Якщо у жінки жирові відкладення на животі за чоловічим варіантом, фігура так зване “яблуко” – це найнебезпечніший тип ожиріння для жінок” , – назвав його лікар. Ковальков пояснив, чим зумовлена ​​подібна небезпека.

За його словами, жінки з фігурою «яблуко» можуть найбільше постраждати від негативних вікових змін, зумовлених розбалансуванням гормонів.Не секрет, що з віком виробництво гормонів у жіночому тілі змінюється, вироблення деяких скорочується, зокрема синтезується менше статевого гормону естрогену. Через його нестачу зростає вага, з’являються жирові клітини, які прагнуть виробляти естроген з інших гормонів. Ті, хто перебувають в області живота, відрізняються особливою агресивністю в цьому процесі, розповів медик. «Коли у жінки жирові відкладення накопичуються на кшталт «яблука», жирова тканина на животі перетворюється на величезну ендокринну пухлину, яка продукує масу гормонів» , – повідомив лікар.

Читайте також: Названий спосіб очистити судини від надлишкового холестерину без ліків

Така особливість провокує значний гормональний дисбаланс, який може впливати на виникнення небезпечних захворювань, включаючи серцево-судинні рак, констатував фахівець.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: newsyou.info

Ендокринолог перерахувала напої, які шкідливо пити вночі
Здоров'я та краса

Ендокринолог перерахувала напої, які шкідливо

Пити вночі можна, але не всі напої....

Названо п’ять ознак, що вказують на необхідність схуднення
Здоров'я та краса

Названо п’ять ознак, що вказують на необхідність

Хропіння та високий артеріальний тиск вказують на необхідність схуднення, вважає лікар-дієтолог...

Лікар назвав три небезпечні продукти, через які кров стає густішою
Здоров'я та краса

Лікар назвав три небезпечні продукти, через які

Є кілька простих способів, які допоможуть розріджувати кров....

Авторизация