Чи можна пити молоко після 30 років, розповів дієтолог
08 май, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 194 Переглядів

Чи можна пити молоко після 30 років, розповів дієтолог

Молочні продукти ще з давніх часів є основою раціону людини.

Але з недавніх пір почали розростатися суперечки з приводу того, чи варто дорослим людям пити молоко або ж від нього немає ніякої користі.За словами лікаря-дієтолога, є думка, що молочні продукти потрібно виключити з раціону після 30 років, однак це не зовсім вірно. Медикиня підкреслила, що вживання молока залежить від хвороб, які розвинулися до цього віку.

Наприклад, у дорослих людей часто формується вторинна лактазна недостатність. Так називається недолік ферменту в організмі. Через його малу кількість, лактоза погано перетравлюється, в результаті користі від молочної продукції для людини немає.

Також важливо звернути увагу на те, чи є після молока дискомфорт і неприємні відчуття. Причинами можуть бути проблеми з шлунково-кишкового тракту, які також провокують алергію на білок.

“Неприємні відчуття від молока зовсім не означають, що з молочними продуктами треба зав’язувати. Замість нього можна вживати кисломолочні продукти. Наприклад, незалежно від віку фахівці рекомендують вживати в день два-три кисломолочних продукти. Це, наприклад, 300-400 мілілітрів кефіру або ряжанки”, – зазначила лікарка.

Однак краще перевіритися у лікаря, адже не всім показано молоко. Наприклад, існують люди з непереносимістю лактози. При цьому захворюванні людина не може перетравлювати молочну їжу, через що починається здуття і метеоризм.

Іншою поширеною хворобою, що провокує негативну реакцію організму на молоко, є алергія на козеїн. Крім молочної продукції людина також може реагувати при цій алергії на ковбасні вироби або молоко.

Читайте також: Дихальні вправи можуть стати профілактикою хвороби Альцгеймера

Також існує алергія на сироваткові білки. Щоб запобігти неприємні симптоми, лікар радить перед вживанням закип’ятити молоко.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: newsyou.info

Що не можна їсти під час лікування антибіотиками
Здоров'я та краса

Що не можна їсти під час лікування антибіотиками

Лікар дієтолог Ганна Івашкевич назвала продукти, які рекомендується прибрати зі свого раціону під...

Речі, які не можна робити при підвищеній температурі тіла
Здоров'я та краса

Речі, які не можна робити при підвищеній

У спробах впоратися з інфекцією організм підвищує температуру тіла....

Ендокринолог перерахувала напої, які шкідливо пити вночі
Здоров'я та краса

Ендокринолог перерахувала напої, які шкідливо

Пити вночі можна, але не всі напої....

Авторизация