Вчені знайшли зв'язок між групою крові та рівнем імунітету
07 авг, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 169 Переглядів

Вчені знайшли зв'язок між групою крові та рівнем імунітету

Хто може похвалитися міцним здоров’ям та відмінним імунітетом.

Американські вчені провели масштабний експеримент, метою якого було виявити, чи є взаємозв’язок між групою крові людини та її імунною системою. Результати дослідження показали, що такий зв’язок існує. Завдяки отриманим знанням можна визначити, чи перебуває людина в зоні ризику, чи ні, передає.Вчені зі США з’ясували, як група крові впливає на стан людського здоров’я, і ​​що важливо — схильність до захворювань.

Дослідники провели цікавий експеримент і назвали найщасливішу групу крові, володарі якої можуть сміливо хвалитися міцним здоров’ям і відмінним імунітетом.

ПЕРША ГРУПА КРОВІ

Ця група посіла почесне третє місце у рейтингу стійкості імунітету – отримує бронзу. У її власників синтез інтерферону досягає майже 80%. Це означає, що організм майже миттєво реагує на проникнення хвороботворних бактерій та старанно з ними бореться.

ДРУГА ГРУПА КРОВІ

Відсоток синтезу інтерферону у людей з такою групою крові досягає позначки 40. Вони більш схильні до різних хвороб і імунна система слабо протистоїть підступним бактеріям. У рейтингу стійкості друга група посідає останнє, четверте місце.

ТРЕТЯ ГРУПА КРОВІ

Люди із третьою групою крові мають дуже високий показник синтезу інтерферону. Він сягає 91%. Власники цієї групи легко справляються із хворобами, багато хто з них протікає дуже швидко, часом навіть непомітно для самої людини. У рейтингу імунітету вони здобувають срібло — посідають друге місце.

ЧЕТВЕРТА ГРУПА КРОВІ

І, нарешті, переможці рейтингу, які посіли перше місце і отримали золото, — носії четвертої групи крові. Це найміцніша за здоров’ям група людей. Синтез інтерферону досягає 92%, тому організм легко бореться із хвороботворними бактеріями та вірусами.

Читайте також: Вчені розповіли, який продукт може зробити ранкову каву кориснішою

Але, на групу крові сподівайся, а сам — не лишай! Не забувайте про те, що імунітет потрібно не лише підтримувати, а й зміцнювати. Як мінімум, здоровим сном, повноцінним, правильним харчуванням та стійкістю до стресів.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: useti.org.ua

Британські вчені пояснили, як какао впливає на розумову працездатність
Здоров'я та краса

Британські вчені пояснили, як какао впливає на

Дослідники з Бірмінгемського університету провели експеримент щодо впливу какао на організм людини....

Вчені знайшли, що старить нас швидше за куріння
Здоров'я та краса

Вчені знайшли, що старить нас швидше за куріння

Не секрет, що вік, записаний у паспорті, не завжди відповідає тому, який відчуває наше тіло....

Виноград сприяє збільшенню мікробіому і зниженню холестерину
Здоров'я та краса

Виноград сприяє збільшенню мікробіому і зниженню

Команда дослідників з Медичної школи Девіда Геффена Каліфорнійського університету знайшла докази...

Авторизация