Вчені встановили, як відсутність фізичних навантажень впливає на серце
26 фев, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 145 Переглядів

Вчені встановили, як відсутність фізичних навантажень впливає на серце

Малорухливий спосіб життя призводить до проблем зі здоров’ям. Незважаючи на те, що людина володіє неймовірною витривалістю, вона може повністю її втрачати, якщо довго час не піддає себе фізичним навантаженням.

Особливо це стосується офісних та інших працівників, які ведуть “сидячий” спосіб життя. Варто їм трохи пробігтися за автобусом, який минає як їх відвідує задишка і тахікардія.Вчені звернули увагу на приматів. Справа в тому, що вони також ведуть малорухливий спосіб життя, але не втрачають витривалість з часом. Більш того, у них не розвиваються різні серцево-судинні захворювання.

Дослідники порівняли кровоносну систему приматів і людини. Їм вдалося виявити відмінності, які раніше не враховувалися наукою. Результати дослідження були опубліковані в журналі PNAS.

Дослідники звернули увагу на форму серця у людини і приматів. У мавп серце має більш округлу форму, а у людини – витягнуту. Було відзначено, що стінки м’язового органу у приматів значно товщі, ніж у людини.

Вчені виявили здатність серця, якої немає у мавп. У разі екстреного навантаження людське серце може “закручуватися”, тобто змінювати форму для посиленого прогону крові по організму.

Читайте також: Вчені створили новий синтетичний антибіотик, який знищує супербактерії

Виявилося, що “сидячий” спосіб життя робить форму людського серця більш округлою і воно втрачає здатність до “закручування”. Примітно, що подібний ефект був помічений у тих, хто займається професійним спортом. Їх серце адаптується до постійних фізичних навантажень.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: uapress.kyiv.ua

Названий спосіб знизити ризик захворювань серця без ліків
Здоров'я та краса

Названий спосіб знизити ризик захворювань серця

Вчені виявили спосіб, який допомагає у рази знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань у...

Навіть коротка перерва покращує здоров'я
Здоров'я та краса

Навіть коротка перерва покращує здоров'я

Пандемія коронавірусу показала людству, що гнучкий графік — дійсність, якої реально досягнути, і...

Вчені знайшли, що старить нас швидше за куріння
Здоров'я та краса

Вчені знайшли, що старить нас швидше за куріння

Не секрет, що вік, записаний у паспорті, не завжди відповідає тому, який відчуває наше тіло....

Авторизация