Експерти назвали 5 змін в організмі після відмови від алкоголю на 30 днів
19 окт, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 175 Переглядів

Експерти назвали 5 змін в організмі після відмови від алкоголю на 30 днів

Утримання від вживання алкоголю навіть протягом 30 днів може принести масу переваг для фізичного та психічного здоров'я.

За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань США (CDC), помірним вживанням вважають дві порції алкоголю на день або менше для чоловіків і одна порція алкоголю або менше для жінок.Про це пише nypost.com.

Згідно з джерелом, пияцтво визначається як п'ять або більше порцій алкоголю за один раз (тривалістю від двох до трьох годин) для чоловіків і чотири або більше порцій алкоголю за один раз для жінок.

Надмірне вживання алкоголю може на довгий час призвести до того, що ви почуватиметеся далеко не ідеально, а жорстоке похмілля часто супроводжуватиме веселу вечірку.

Експерти вважають, що для того, щоб покращити свій фізичний та психічний стан, 30-денна перерва у вживанні алкоголю може принести багато користі для здоров'я.

Ось п'ять покращень, пов'язаних зі здоров'ям, які можна побачити, якщо провести місяць без спиртного.

Поліпшення здоров'я печінки

Вживання алкоголю може збільшити ризик розвитку багатьох захворювань. Одним із них є захворювання печінки. Регулярне вживання алкоголю негативно впливає печінку. Якщо відмовитися від пиття, печінка отримає можливість відновитися та покращити свою функцію. Навіть лише 30 днів тверезості можуть значно покращити функцію цього органа.

Найкращий нічний сон

Відсутність вживання алкоголю призводить до покращення сну, а хороший сон призводить до покращення загального стану здоров'я. Якщо алкоголь вживається незадовго до того, як ви лягаєте спати, якість сну може бути порушена. Втрата якісного сну спричинить відчуття сонливості наступного дня. Щойно алкоголь буде виключений з порядку дня, цикл сну почне відновлюватися, і ви станете бадьорішими вранці.

Зниження ваги

Надмірне вживання алкоголю може призвести до збільшення ваги, тому у разі відмови спостерігається зворотне. Алкоголь уповільнює обмін речовин та надзвичайно калорійний (особливо дуже солодкі напої). Ці два фактори ускладнюють схуднення за регулярного вживання. Виключення його з раціону може допомогти схуднути.

Поліпшення травлення

Чи бувало у вас коли-небудь розлад шлунка після вживання спиртного? Чи відчували кислотний рефлюкс? Так само, як вживання алкоголю може спричинити запалення печінки, воно також може спричинити запалення слизової оболонки шлунка.

Поліпшення роботи мозку

Читайте також: Медик пояснив негативну дію алкоголю на фігуру

Тридцять днів без алкоголю можуть значно покращити роботу мозку та загальний настрій. Алкоголь завдає шкоди мозку і може спричинити короткострокові ушкодження, такі як неправильне ухвалення рішень, та довгострокові ушкодження, такі як проблеми з пам'яттю. Пияцтво може сильно вплинути на настрій. Надання мозку перепочинку може допомогти покращити його роботу і, можливо, запобігти проблемам пам'яті в майбутньому, які можуть бути пов'язані із вживанням алкоголю.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: tsn.ua

Алкоголь у помірних дозах може знизити ризик серцевих захворювань, пов'язаних зі стресом
Здоров'я та краса

Алкоголь у помірних дозах може знизити ризик

Дослідники із США виявили цікавий вплив помірних доз алкоголю на мозок людини....

Щоденні дози алкоголю можуть спровокувати кардіоміопатію
Здоров'я та краса

Щоденні дози алкоголю можуть спровокувати

Щоденний прийом алкоголю може стати пусковим механізмом серцево-судинних хвороб кардіолог Сергій...

Стало відомо, яка доза спиртного загальмовує мозок
Здоров'я та краса

Стало відомо, яка доза спиртного загальмовує мозок

Вчені з'ясували, що навіть помірне споживання алкоголю може знижувати когнітивні функції мозку....

Авторизация