Медики з'ясували, як чищення зубів перед сном впливає на здоров'я серця
14 апр, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 129 Переглядів

Медики з'ясували, як чищення зубів перед сном впливає на здоров'я серця

У недавньому дослідженні, опублікованому в Scientific Reports, дослідники визначили, чи збільшує частота чищення зубів ризик серцево-судинних захворювань (ССЗ) у пацієнтів у віці 20 років і більше.

Дослідження, проведені в Японії, показали, що відмова від чищення зубів перед сном може збільшити ризик серцевих захворювань.Дослідження було зосереджено на зв'язку між чищенням зубів та ризиком серцевих захворювань. a>

У рамках дослідження було відібрано 1675 пацієнтів з числа госпіталізованих до університетської лікарні Осаки в Японії в період з 2013 по 2016 рік.

Учасники були поділені на чотири групи: ті, хто чистив зуби двічі на день вранці та ввечері, ті, хто чистив зуби тільки вночі, ті, хто чистив зуби лише вранці, і ті, хто взагалі не чистив зуби.

Дослідники також враховували вік, стать та історію куріння учасників. Крім того, медичні записи учасників були ретроспективно проаналізовані чотирма незалежними дослідниками.

Дослідження було зосереджено на серцево-судинних захворюваннях, таких як серцева недостатність, порушення серцевого ритму, серцевий напад, біль у грудях, захворювання серцевого клапана і аорти, що вимагають хірургічного втручання.

Ті, хто чистив зуби двічі на день, і ті, хто чистив зуби тільки вночі, мали значно вищі (оціночні) показники виживання від серцево-судинних захворювань, ніж ті, хто не чистив зуби взагалі.

Читайте також: Вчені попередили про продукти, які підвищують ризик серцевої недостатності

Результати дослідження показали, що чистка тільки вранці була недостатньою, а чистка вночі виявилася життєво важливою.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: storinka.com.ua

Все ж шкодить: вживання марихуани підвищує ризик хвороб серця
Здоров'я та краса

Все ж шкодить: вживання марихуани підвищує ризик

Свіже наукове дослідження виявило, що люди, які відчувають залежність від марихуани, мають...

Названа щоденна звичка, яка знижує ризик серцевих захворювань
Здоров'я та краса

Названа щоденна звичка, яка знижує ризик серцевих

Серцева недостатність вражає в середньому понад 26 млн осіб....

Названий спосіб знизити ризик захворювань серця без ліків
Здоров'я та краса

Названий спосіб знизити ризик захворювань серця

Вчені виявили спосіб, який допомагає у рази знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань у...

Авторизация