Вчені попередили про продукти, які підвищують ризик серцевої недостатності
30 мар, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 2 018 Переглядів

Вчені попередили про продукти, які підвищують ризик серцевої недостатності

Вчені Університету Кентуккі в Лексінгтоні довели, що раціон людини дійсно впливає на здоров’я серця. В ході дослідження вони з’ясували, що люди, які їли певні продукти при серцевій недостатності, в два рази частіше потрапляли в лікарню.

Фахівці вивчили дані про випадки погіршення хвороби, а потім провели експеримент, в якому взяли участь 213 пацієнтів із серцевою недостатністю.Добровольці повинні були протягом двох тижнів вести щоденники свого харчування, а вчені розподілили зазначені продукти харчування в залежності від того, наскільки та чи інша їжа підсилює запалення.

Пацієнти, чиї дієти мали більш високі показники запального процесу, мали в два рази більше шансів померти або бути госпіталізованими.

“Добре відомо, що дієта відіграє критично важливу роль у розвитку серцевих захворювань та інсульту”, – прокоментував професор медицини Аміт Кера.

Вчені відзначають, що червоне м’ясо, рафінована олія і молочні продукти з високим вмістом жиру, збільшує ризик розвитку серцевої недостатності, в той час як такі продукти, як оливкова олія, цільнозернові, а також фрукти і овочі, – знижують його.

Відзначається, що знаменита середземноморська дієта, якої дотримуються багато зірок, виявилася схожою на дієту, яку лікарі рекомендують при хворобах серця. Вони обидві включають в себе багато овочів, фруктів і цільнозернових продуктів і обмежує страви з високим вмістом насичених жирів.

Читайте також: Названа щоденна звичка, яка знижує ризик серцевих захворювань

За словами вчених, ще будуть потрібні додаткові дослідження, щоб підтвердити, чи можна використовувати протизапальні дієти для зниження смертності від серцевої недостатності.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: zhenskiy.kyiv.ua

Вчені назвали продукти, які знижують на 80% ризик інсульту
Здоров'я та краса

Вчені назвали продукти, які знижують на 80% ризик

Вчені з'ясували, що при дотриманні певної дієти, яка передбачає відмову від низки продуктів...

Названа щоденна звичка, яка знижує ризик серцевих захворювань
Здоров'я та краса

Названа щоденна звичка, яка знижує ризик серцевих

Серцева недостатність вражає в середньому понад 26 млн осіб....

Вчені з’ясували, що ризик смерті зберігається мінімум 18 місяців після зараження на Covid-19
Здоров'я та краса

Вчені з’ясували, що ризик смерті зберігається

Вчені Університету Гонконгу під час дослідження з’ясували, що Covid-19 пов’язаний з більш високим...

Авторизация