Як самостійно зрозуміти, що у вас ожиріння
05 июл, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 343 Переглядів

Як самостійно зрозуміти, що у вас ожиріння

Окрім вимірювання індексу маси тіла існують й інші підходи, які можуть бути більш точними та інформативними.

Розуміння, що у вас ожиріння, може бути важливим кроком до поліпшення вашого загального здоров’я та якості життя. Хоча вимірювання індексу маси тіла (ІМТ) є широко використовуваним методом для оцінки ваги, існують і інші підходи, які можуть бути більш точними та інформативними.Про це пише Harvard College.

Один із таких методів – вимірювання окружності талії. Жир, що накопичується в ділянці талії, може становити особливу небезпеку для здоров’я, оскільки він пов’язаний з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань і діабету. На думку фахівців, критичним вважається обхват талії понад 89 см у жінок і понад 102 см у чоловіків.

Іншим методом є вимірювання співвідношення талії та стегон. Цей показник, відомий як відношення талії до стегон, допомагає виявити абдомінальне ожиріння, яке є особливо небезпечним для здоров’я. Результати, вищі за 0,9 для чоловіків і 0,85 для жінок, можуть свідчити про наявність ожиріння.

Додаткові методи, такі як вимірювання товщини шкірної складки або біоелектричний імпеданс, також можуть надати додаткову інформацію про ваш стан. Проте важливо пам’ятати, що кожен із цих методів має свої обмеження і може бути менш точним у певних ситуаціях.

Якщо є підозри на ожиріння або необхідний більш точний діагностичний вимір, то більш складні методи, такі як магнітно-резонансна томографія або комп’ютерна томографія, можуть бути рекомендовані фахівцем.

Ці процедури забезпечують більш детальну інформацію про розподіл жирової маси в організмі і можуть допомогти в розробці індивідуалізованого плану лікування та управління вагою.

Читайте також: Чому не виходить схуднути? 4 звички можуть уповільнювати метаболізм

Зрештою, розуміння і визнання наявності ожиріння – це перший крок до вжиття заходів для поліпшення вашого здоров’я. Радимо звернутися до лікаря або фахівця з харчування для отримання детальнішої оцінки та розробки персоналізованого плану дій.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: nnews.com.ua

Індекс маси тіла насправді не допоможе виявити ожиріння: є ефективніший метод
Здоров'я та краса

Індекс маси тіла насправді не допоможе виявити

Досить тривалий час "золотим стандартом" визначення ожиріння вважали метод вимірювання індексу маси...

Як визначити свою ідеальну вагу відповідно до росту та віку
Здоров'я та краса

Як визначити свою ідеальну вагу відповідно до

Багато людей помилково вважають себе надто гладкими або худими...

Як схуднути після настання менопаузи та почуватися здоровою
Здоров'я та краса

Як схуднути після настання менопаузи та

Що робити, щоб схуднути під час клімаксу та бути здоровою....

Авторизация