В озері Мічиган виявили стародавню споруду віком 9000 років
11 фев, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 473 Переглядів

В озері Мічиган виявили стародавню споруду віком 9000 років

На дні затоки озера Мічиган вчені виявили давню споруду, що існує тисячі років. Структура, простягнута на 1,6 кілометра і складена з вертикально встановлених каменів, була виявлена на глибині 12 метрів.

У Гранд-Траверсі, затоці озера Мічиган, науковці натрапили на цю давню споруду, призначення якої залишається невідомим. Доктор Марк Голлі, професор підводної археології Північно-Західного університету Мічигану, відкрив цю старовинну структуру під час дослідження історії затоки.Про це повідомляють Новини Планети з посиланнями на Arkeonews. 

Затока Гранд-Траверс славиться своїми морськими загадками, що охоплюють як корабельні аварії XIX і XX століть, так і інші таємниці.

Використовуючи гідролокатори для пошуку кораблів, археологи виявили затонулі човни, автомобілі та навіть пірс з епохи Громадянської війни в США на глибині приблизно 12 метрів. Серед цих відкриттів вони виявили скелю з доісторичним зображенням мастодонта та скупчення каменів.

Доктор Голлі виявив лінію каменів завдовжки понад 1,6 кілометра на глибині 12 метрів під поверхнею озера Мічиган. Ці камені були встановлені близько 9000 років тому — на 4000 років раніше, ніж Стоунхендж, і близько двох тисяч років після закінчення Льодовикового періоду, коли дно озера було сухим, задовго до утворення тут затоки.

Навіть попри поширені помилкові уявлення, доктор Голлі зауважує, що це місце не є мегалітичною спорудою на кшталт Стоунхенджу.

“Важливо розуміти, що це не мегаліт, як Стоунхендж. Місце в затоці Гранд-Траверс найкраще описати як довгу лінію каменів завдовжки понад 1,6 кілометра”, — підкреслив доктор Голлі.

Цікаво, що це відкриття не єдине. Під час дослідження озера Гурон підводні археологи, включно з доктором Джоном О’Ші з Мічиганського університету, натрапили на сліди стародавньої зниклої цивілізації, що вдвічі старша за Стоунхендж та єгипетські Великі піраміди.

Доктор О’Ші припускає, що споруда, відома як Дроп 45 Драйв Лейн, слугувала складним мисливським коридором для карібу. Ця 9000-річна вапнякова споруда з двома паралельними лініями каменів, що ведуть до глухого кута, є найскладнішою мисливською спорудою, знайденою під Великими озерами.

Читайте також: Науковці розповіли, що станеться з людьми, які потраплять на Марс

Схоже, що споруда в затоці Гранд-Траверс могла виконувати аналогічну функцію, як і мисливський комплекс на озері Гурон. Однак точне призначення цього стародавнього дива в озері Мічиган залишається загадкою.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: planetanovosti.com

Знайдено затонулий корабель Вестморленд
Наука

Знайдено затонулий корабель Вестморленд

Дайвери знайшли судно Вестморленд, яке затонуло в озері Мічиган у 1854 році в результаті шторму....

Дайвери знайшли затонулий корабель
Наука

Дайвери знайшли затонулий корабель "Вестморленд"

Наразі ведуться переговори про порятунок вантажу з уламків судна "Вестморленд", яке затонуло в...

На дні озера в Норвегії виявили корабель віком 700 років
Наука

На дні озера в Норвегії виявили корабель віком

Археологи в Норвегії зробили нове відкриття....

Авторизация