У Єгипті поблизу пірамід археологи виявили дивну аномалію
15 май, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 446 Переглядів

У Єгипті поблизу пірамід археологи виявили дивну аномалію

Вчені виявили загадкову знахідку біля пірамід Гізи, які розташовані у Єгипті. На глибині двох метрів науковці побачили заповнені піском залишки L-подібної споруди.

Як повідомляє HeritageDaily, археологи за допомогою георадара та електрорезистивної томографії виявили залишки L-подібної споруди та кілька інших аномалій поблизу пірамід Гізи.Дослідженнями займалися науковці з Міжнародного університету Хігасі Ніппон, Університету Тохоку та Національного науково-дослідного інституту астрономії та геофізики.

Вчені вважають, що це може бути тунель, який веде до глибшої частини мастаби. Інші аномалії виявили археологи на глибині 3,5 — п'яти метрів. Довжина тунелю досягала 11 метрів.

Точної природи виявлених аномалій вчені пояснити не змогли. Вони можуть бути частиною прихованого під землею великого похоронного комплексу.

"Об’єкти показали подальше розширення, до трьох — п'яти метрів, що більше, ніж глибина, яку показав георадар. З цих результатів ми робимо висновок, що будівлею може бути гробниця з вертикальними стінами з вапняку або шахти, що ведуть до споруди гробниці, яка розташована під поверхнею", — зазначили науковці.

Варто зазначити, що мастабою називають давню гробницю. У них ховали важливих людей: як приклад у таких спорудах спочивали високопоставлені офіцери чи члени королівської родини.

Читайте також: Вчені попередили про початок невідворотних змін клімату

Гробницю описують як будівлю з плоским дахом і прямокутною конструкцією, побудованою з використанням вапняку або глиняної цегли. Центральним елементом його конструкції є вертикальна шахта, яка з’єднується з підземною камерою.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: trueua.info

В озері Мічиган виявили стародавню споруду віком 9000 років
Наука

В озері Мічиган виявили стародавню споруду віком

На дні затоки озера Мічиган вчені виявили давню споруду, що існує тисячі років...

Вперше за останнє століття вчені виявили 16-метровий сувій з текстами
Наука

Вперше за останнє століття вчені виявили

Відкриття 16-метрового папірусу, що містить заклинання "Книги Мертвих", може пролити нове світло на...

На дні озера в Норвегії виявили корабель віком 700 років
Наука

На дні озера в Норвегії виявили корабель віком

Археологи в Норвегії зробили нове відкриття....

Авторизация