Лікарі назвали професії, через які може з’явитися безпліддя
19 ноя, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 366 Переглядів

Лікарі назвали професії, через які може з’явитися безпліддя

Лікарі назвали професії, через які може з’явитися безпліддя. Дослідження проводилися фахівцями науково-дослідного інституту імені академіка М. Ф. Ізмерова.

Як відомо, на репродуктивні функції людини впливають стан здоров’я, спосіб життя, шкідливі звички, раціон харчування і багато іншого. Нещодавно науковці вивчили, як рід діяльності може вплинути на можливість мати дітей, і виявилося, що зв’язок дуже тісний.Вони склали список професій, які згубно позначаються на здоров’ї людини.

Очолюють список професії, пов’язані з хімічними речовинами – ливарники, оператори заправних станцій, штукатури, маляри, чистильники, гальваніки. Далі по рейтингу йдуть професії, які передбачають підняття важких вантажів і виснажливі фізичні навантаження. У зоні ризику знаходяться в першу чергу жінки.

На третьому місці знаходяться медичні працівники, які проводять робочий час в лабораторіях та інфекційних відділеннях. Вони наражаються на небезпеку через постійний контакт зі шкідливими мікроорганізмами. Також існує високий ризик появи безпліддя у працівників тваринництва, очисних систем і легкої промисловості.

Читайте також: Лікарі розповіли про захворювання, які можна визначити по очах

Не варто забувати про потенційно небезпечні професії в екстремально низьких або високих температурних режимах, магнітних і електричних випромінюваннях. Останніми в списку є працівники, які відчувають постійну вібрацію – водії, шліфувальники, клепальники та інші.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: novosti24.kyiv.ua

Чому лікарі заборонили харчуватися лише куркою: перевірте, чи немає вас у зоні ризику
Здоров'я та краса

Чому лікарі заборонили харчуватися лише куркою:

У щоденному раціоні мають бути всі види м'яса: чому не можна їсти лише курятину....

Медики б'ють на сполох: модне переривчасте голодування може призвести до безпліддя
Здоров'я та краса

Медики б'ють на сполох: модне переривчасте

Лікарі радять жінкам уникати його....

Вчені знайшли зв'язок між групою крові та рівнем імунітету
Здоров'я та краса

Вчені знайшли зв'язок між групою крові та рівнем

Хто може похвалитися міцним здоров’ям та відмінним імунітетом...

Авторизация