Кілька чашок кави допомагають жінкам зберігати струнку фігуру
21 дек, 2023 0 КОМЕНТАРІЇВ 251 Переглядів

Кілька чашок кави допомагають жінкам зберігати струнку фігуру

Вживають по дві-три чашки кави в день жінки мають менший обсяг жиру в тілі, в порівнянні з тими, хто цей напій не вживає. До такого висновку прийшли дослідники з Anglia Ruskin University.

Британські вчені встановили, що жінки, які насолоджуються двома-трьома чашечками кави в день, мають менший обсяг жиру в тілі, в порівнянні з тими, хто п’є менше кави, або не вживає взагалі. Це пов’язано з тим, що кава може містити компоненти, здатні боротися з ожирінням.Через них відсоток підшкірного жиру зменшується. Явище спостерігається у жінок різного віку, незалежно від того, п’ють вони каву з кофеїном або без. Жінки від 20 до 44 років, які вживали дві-три чашки кави в день, мали на 3,4% менше жиру на животі, ніж ті, хто не пив каву, як показало дослідження.

Жінки від 45 до 69, які вживали 4 і більше чашок кави, мали на 4,1% менше жиру в області живота. В середньому, як продемонструвало дослідження, рівень підшкірного жиру у любительок кави різного віку, які вживали від двох до трьох чашок щодня, був на 2,8% менше. При цьому не мало значення, страждали жінки від якихось хронічних хвороб або були курцями.

Читайте також: Лікар назвала напій, що запобігає раку

Виявилося, що кава також робить позитивний вплив на чоловіків, але тут ефект менш виражений. Так, чоловіки від 20 до 44 років, які вживали дві і більше чашок кави в день, мали на 1,3% менше жиру в організмі, в порівнянні з тими, хто кави не пив. У них також було на 1,8% менше жиру на талії.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: ua-novosti.info

Збільшує ризик смертності: який спосіб заварювання кави є найшкідливішим
Здоров'я та краса

Збільшує ризик смертності: який спосіб

Вчені поставили за мету з’ясувати, як спосіб приготування кави пов’язаний зі смертністю через...

Лікар назвала напій, що запобігає раку
Здоров'я та краса

Лікар назвала напій, що запобігає раку

Вживання більш ніж 4 чашок кави на день було пов'язане зі зниженням ризику меланоми шкіри....

Від яких хвороб захищає кава
Здоров'я та краса

Від яких хвороб захищає кава

Думки щодо вживання кави різні - хтось вважає її наркотиком, а хтось жити не може без ранкової...

Авторизация