Від яких хвороб захищає кава
03 окт, 2022 0 КОМЕНТАРІЇВ 651 Переглядів

Від яких хвороб захищає кава

Думки щодо вживання кави різні - хтось вважає її наркотиком, а хтось жити не може без ранкової чашки напою

Вміст антиоксидантів у каві в декілька разів більший, ніж у зеленому чаї. Обсмажування кавових зерен не знижує їхню кількість, а навпаки, збільшує. Антиоксиданти перешкоджають вільним радикалам знищувати ДНК, викликати передчасне старіння, руйнувати мозок. Вони захищають імунну та нервову системи.

Вчені вважають, що кофеїн покращує пам'ять і допомагає запобігати руйнуванню клітин мозку. Як повідомляє Bloomberg, внаслідок дослідження з'ясувалося, що у людей, які випивають на день дві або більше чашок кави, на 40% знижується ризик розвитку хвороби Паркінсона.

Численні дослідження свідчать, що споживання кави знижує ризик швидкого розвитку цирозу печінки, госпіталізації та смерті. Наукові дослідження показують, що люди, які споживають більше 4-х чашок кави в день, на 80% відсотків менше схильні до цирозу печінки та на 40% — до розвитку раку печінки. Видання Eat This, Not That назвало каву найкориснішим для здоров'я печінки напоєм. Дослідження Вищої медичної школи NUS показало, що кава допомагає запобігти розвитку ожиріння печінки.

Вчені з'ясували, що аромат кава здатен боротися зі стресом, який викликаний нестачею сну. Згідно з дослідженнями, люди, які п'ють каву, на 20% рідше страждають від депресії. Кофеїн є своєрідним антидепресантом, тому люди, які випивають 4 чашки кави на день, почуваються на 10% менш пригніченими.

Дослідження Гарвардської школи охорони здоров'я показало, що дві чашки кави на день зменшують ризик самогубства і у жінок, і у чоловіків на 50%.

Науковці Единбурзького університету проаналізували дані 200 досліджень і заявили, що користі від кави більше, ніж шкоди. Зокрема у людей, які випивають 3-4 чашки кави на день, зменшується ризик появи раку шкіри, печінки, простати на 18%.

Дослідники з Гарвардського університету вивчили зв'язок між змінами у споживанні кави та ризиком діабету, зібравши дані трьох американських досліджень, повідомляє The Daily Mail. Результати дослідження опубліковані в журналі Diabetologia. Дослідження показали, що у людей, які скоротили споживання кави на 1 або 2 чашки на день, ризик розвитку діабету 2 типу був підвищений на 17%. Своєю чергою, збільшення споживання кави на півтори чашки на день скорочувало шанси на розвиток діабету 2-го типу на 11%.Кофеїн стимулює нервову систему, внаслідок чого нейрони відправляють сигнали жировим клітинам, приводячи до їхнього розщеплення. Також він підвищує рівень адреналіну у крові.

Читайте також: Як захистити суглоби від артриту

Саме цей гормон відповідає за готовність організму до тяжких фізичних навантажень. Кава підвищує фізичну витривалість у середньому на 11-12%.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: tsn.ua

Один ковток алкоголю в юності формує залежність на все життя
Здоров'я та краса

Один ковток алкоголю в юності формує залежність

Учені десятиліттями намагаються розгадати, як формується алкогольна залежність, як вживання етанолу...

Важкі вправи знижують ризик інсульту на 70%
Здоров'я та краса

Важкі вправи знижують ризик інсульту на 70%

Дослідження американських вчених, опубліковане в журналі спортивної медицини, показало, що підняття...

Вчені назвали нову причину раку молочної залози
Здоров'я та краса

Вчені назвали нову причину раку молочної залози

Нове дослідження, опубліковане в Британському журналі спортивної медицини, виявило, що більш...

Авторизация