7 щоденних звичок, які непомітно підривають здоров'я
11 фев, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 654 Переглядів

7 щоденних звичок, які непомітно підривають здоров'я

У будинку може бути багато речей, звичне використання яких кожен день здатне підірвати здоров’я.

Включення зволожувача повітря. Прилади зволожувачів легко накопичують в собі цвіль і патогени, які викидають в повітря шлейфи шкідливих для здоров’я субстанцій.Крім того, наявність занадто великої кількості вологи в повітрі може перетворити житло в місце розмноження пилових кліщів. Необхідно ретельно чистити портативні зволожувачі повітря кожен третій день і не залишати їх працюючими в режимі нон-стоп.

Контакт з м’якими іграшками. Такі іграшки можуть збирати пилових кліщів-найбільших винуватців алергії на пил в приміщенні. Симптоми даного порушення: чхання, нежить, червоні, сверблячі очі. До речі, якщо помістити м’яку іграшку в морозильник на ніч, холод допоможе знищити кліщів.

Використання ватних паличок. Медики підкреслюють, що немає сенсу вичищати будь-яку бруд з вух, крім тієї частини, яку можна очистити, помістивши подушку вказівного пальця в отвір каналу.

Щоденне використання ватних паличок може привести до того, що вушний віск виявиться проштовхнутим вглиб, що загрожує пошкодженням барабанної перетинки.

Застосування антибактеріального мила. Насправді всі види мила вбивають бактерії, тому немає ніякої необхідності купувати спеціально антибактеріальні види.

Компоненти такого мила, триклозан або триклокарбан, проявили в дослідженнях здатність руйнувати ендокринну систему. Крім того, антибактеріальні інгредієнти можуть стимулювати розвиток антибактеріальної стійкості.

Сидіння на стільці. З тривалим сидінням в нерухомому стані пов’язаний підвищений ризик серцевих захворювань, ожиріння і смертності. Необхідно вставати і ходити протягом мінімум двох хвилин щогодини.

Використання блендера. За даними NSF International, незалежної організації, яка перевіряє здоров’я і безпеку споживчих товарів, прокладка блендера є третім найбруднішим предметом на кухні, – на ній можуть міститися сальмонела, кишкова паличка, дріжджі і цвіль.

Чищення зубів відбілюючою пастою. Така звичка веде до стирання емалі і підвищення чутливості зубів.

Ретельне миття в душі. Якщо митися щодня під гарячим душем з використанням миючих засобів, може знизитися захисний бар’єр шкіри. Шкіра позбавляється природної жирової плівки, стає сухішою, покривається мікротріщинами.

Читайте також: Шість щоденних звичок, які погано позначаться на вашій талії

Все це знищує корисні бактерії, що живуть на шкірі, – це загрожує ослабленням імунітету, схильністю до інфекцій.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: uapress.kyiv.ua

Вчені заявили, що кімнатні рослини не очищають повітря в приміщенні
Здоров'я та краса

Вчені заявили, що кімнатні рослини не очищають

Здатність кімнатних рослин покращувати склад повітря в приміщенні, в яку вірять майже всі, не...

Чи правда, що холод шкодить легеням
Здоров'я та краса

Чи правда, що холод шкодить легеням

Що відбувається, коли холодне повітря потрапляє у наші легені?...

У МОЗ нагадали, що робити у випадку укусу кліща
Здоров'я та краса

У МОЗ нагадали, що робити у випадку укусу кліща

У Міністерстві охорони здоров’я дали поради, що необхідно зробити у випадку укусу кліща....

Авторизация