Вчені перерахували три звички, які неминуче ведуть до інсульту
06 апр, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 1 020 Переглядів

Вчені перерахували три звички, які неминуче ведуть до інсульту

Вік не призводить до автоматичного підвищення ризику певних захворювань, наприклад, інсульту. Однак запобігти небезпечному стану можна, якщо переглянути свої дієтичні звички.

Дослідження, показало, що на неправильний спосіб життя припадає більше половини випадків інсульту. Відмова від куріння, помірне вживання алкоголю, підтримка індексу маси тіла нижче 25, щоденні вправи протягом 30 хвилин і вибір здорових продуктів харчування, може знизити ризик на 80%. Ось три звички, пов’язані з дієтою, які варто переглянути.Солона їжа

Згідно з дослідженням, опублікованим в журналі BMJ, продукти з високим вмістом натрію є частиною звичайної дієти більшості. Але це також підвищує шанси на інсульт.

За даними Американської кардіологічної асоціації, вживання занадто великої кількості солоної їжі може збільшити артеріальний тиск. Більше половини випадків інсульту пов’язані з підвищеним тиском.

Відмова від бананів

Відмова від бананів та інших продуктів, багатих калієм, таких як квасоля, буряк, картопля, шпинат, загрожує порушенням електролітного балансу.

Дієта з високим вмістом калію знижує кров’яний тиск, ризиковий фактор інсульту. Згідно з метаналізом нестача калію може збільшити ризик інсульту поряд з ризиком серцево-судинних захворювань.

Ніякої риби

Якщо ви звикли отримувати денну порцію білка, споживаючи курку, варто підключити фантазію. Відмова від риби призводить до упускання її профілактичних особливостей.

Читайте також: Вчені попередили про продукти, які підвищують ризик серцевої недостатності

За даними дослідження, у порівнянні з тими, хто ніколи не їв рибу або їв її рідше одного разу на місяць, учасники, які їли рибу один-три рази на місяць, мали значно меншу частоту інсульту.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: ua-novosti.info

Вчені назвали продукти, які знижують на 80% ризик інсульту
Здоров'я та краса

Вчені назвали продукти, які знижують на 80% ризик

Вчені з'ясували, що при дотриманні певної дієти, яка передбачає відмову від низки продуктів...

Названо оптимальне харчування для профілактики інсульту
Здоров'я та краса

Названо оптимальне харчування для профілактики

80% випадків інсульту можна запобігти....

Три продукти, яких варто уникати при гіпертонії
Здоров'я та краса

Три продукти, яких варто уникати при гіпертонії

Високий кров’яний тиск підвищує ризик серцевих захворювань та інсульту, оскільки пошкоджує стінки...

Авторизация