Вчені розкрили таємницю «НЛО» на дні Балтійського моря
07 июн, 2024 0 КОМЕНТАРІЇВ 337 Переглядів

Вчені розкрили таємницю «НЛО» на дні Балтійського моря

На дні Балтійського моря виявлено великий об’єкт майже ідеально круглої форми діаметром близько 60 метрів, який багато хто вважає НЛО. Одна з популярних гіпотез полягає в тому, що це затонулий інопланетний корабель, який при аварійній посадці залишив борозни завдовжки до 300 метрів.

Про це повідомляють Новини Планети з посиланням на Daily Mirror.Коло зі шматків металу на дні Балтійського моря, якому понад 140 000 років, зацікавило багатьох дайверів, які неодноразово намагалися дослідити цей об’єкт.

У 2011 році шведські дослідники Пітер Ліндберг і Деніс Асберг, під час пошуків скарбів у північній частині Балтійського моря, виявили за допомогою гідролокаторів 70-футовий фрагмент у каньйоні підводної гори в Ботнічній затоці.

“Ми консультувалися з геологами і морськими біологами, і жоден з них не бачив нічого подібного раніше. Це дійсно вражаюча знахідка”, — зазначив Асберг.

Дослідники також повідомили про наявність “довгих сходів, що ведуть до темної діри” і ще одного загадкового об’єкта на відстані близько 200 метрів. Ці деталі додали таємничості, і вчені висунули різні теорії: від залишків загубленої Атлантиди до протикорабельних пристроїв часів Другої світової війни.

Стефан Хогерборн, дайвер з команди Ocean X, вказав на ще одну дивну особливість: електричне і супутникове обладнання перестає працювати поблизу об’єкта.

“Коли ми знаходилися над об’єктом, супутниковий телефон перестав працювати, але варто було віддалитися приблизно на 200 метрів, як він знову запрацював”, — пояснив він.

Фолькер Брюхерт, геолог зі Стокгольмського університету, дослідив зразки, зібрані командою Ocean-X, і визначив їх як граніт, гнейс і пісковик. Він вважає, що в цьому відкритті немає нічого таємничого.

“Я був вражений, коли вивчив матеріал і знайшов великий чорний камінь, можливо, вулканічного походження. Моя теорія полягає в тому, що цей об’єкт сформувався під час одного з льодовикових періодів”, — сказав Брюхерт.

Читайте також: У Єгипті поблизу пірамід археологи виявили дивну аномалію

Морський археолог з музею Стокгольма Йоран Екберг також висловив свою думку, зазначивши, що знахідка має незвичайний вигляд через свою ідеально круглу форму. Він припустив, що об’єкт міг утворитися в результаті зсуву льодовиків.скачать dle 10.6фильмы бесплатно


Джерело: planetanovosti.com

У Середземному морі виявили гігантський підводний каньйон
Наука

У Середземному морі виявили гігантський підводний

Дослідники виявили у східній частині Середземного моря гігантський підводний каньйон завширшки 10 км...

В озері Мічиган виявили стародавню споруду віком 9000 років
Наука

В озері Мічиган виявили стародавню споруду віком

На дні затоки озера Мічиган вчені виявили давню споруду, що існує тисячі років...

На дні озера в Норвегії виявили корабель віком 700 років
Наука

На дні озера в Норвегії виявили корабель віком

Археологи в Норвегії зробили нове відкриття....

Авторизация